статьи

В Україні запроваджено воєнний стан

Воєнний стан, 26 листопада 2018

Статья. Воєнний стан, 26 листопада 2018

26 листопада 2018 року Президент Петро Порошенко підписав закон про введення в дію указу щодо запровадження воєнного стану в Україні на 30 діб. Почне діяти воєнний стан з 28-го листопада в 10-ти областях країни. Це області, які межують з Росією - Чернігівська, Сумська, Харківська, Луганська, Донецька, Запорізька, Херсонська, Миколаївська, Одеська та Вінницька. Також воєнний стан діятиме у внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії. Повідомляє "24 канал".

За закон щодо воєнного стану український парламент голосував 26-го листопада на позачерговому засіданні. ЗА - проголосували 276 народних обранців. Глава держави ввів його в дію того ж дня, підписавши його.
 
Причиною введення воєнного стану став напад росіян на українські кораблі в Керченській протоці 25-го листопада цього року. Нагадаю, тоді російські прикордонники обстріляли українські військові судна та захопили два малих броньованих артилерійських катери "Бердянськ" і "Нікополь" та рейдовий буксир "Яни Капу". Також росіяни захопили у полон 24 українських моряки, шестеро з них поранені.
 
Що означає введення воєнного стану для України? Воєнний стан в історії України введено вперше. Тож як зміниться життя українців протягом його дії, достеменно не знає ніхто. Президент Порошенко пообіцяв, що під час воєнного стану не будуть обмежуватися права та свободи громадян України, також не буде проводитися додаткова мобілізація. Однак, за законом глава держави має повноваження оголошувати як часткову, так і повну мобілізацію в цей період та вживати інших заходів щоб протистояти російській агресії.


читайте также:
Статья. Олег Сенцов, обмін полоненими між Україною та Росією
Україна та Росія обмінялися полоненими: Сенцов та ще 34 українці на свободі
Статья. Журналіст Вадим Комаров, Черкаси, свобода слова
Вбивство журналіста Вадима Комарова- черкаські ЗМІ залякані
Статья. Дмитро Тимчук, інформаційний спротив, загибель
Загинув журналіст та нардеп Дмитро Тимчук
Статья. Телевізійний оператор Вадим Макарюк, побиття, інсульт
Жорстоко побили журналіста Вадима Макарюка
Статья. Президентські вибори 2019
Вибори 2019 - Зеленський Президент


Поделиться:  
Опубликовать ВКонтакте Опубликовать в Одноклассниках Опубликовать в Facebook Опубликовать в Twitter
Группы:  
Группа ВКонтакте Группа в Одноклассниках Канал на YouTube

категория: