статьи

Зеленський може обійти Тимошенко у другому турі

Соціальне опитування, вибори Президента України 2019

Статья. Соціальне опитування, вибори Президента України 2019

За кілька днів, а саме, 31-го грудня 2018-го року, в Україні стартує виборча кампанія перед виборами Президента. Тож, соціологи почали заздалегідь давати прогнози - дані опитувань, які вони отримали. За результатами соцопитування Київського міжнародного інституту соціології, на початок грудня ситуація склалася така: лідирують Тимошенко та Зеленський, нинішній Президент Порошенко - третій. Повідомляє BBC.

Якщо б вибори Президента відбулися зараз, за лідерку БЮТ Юлію Тимошенко проголосувало б 21,2 % українців. 14,6% голосів отримав би комік та бізнесмен Володимир Зеленський. Нинішній Президент Петро Порошенко був би лише третім з 11,6%. Практично впритул до Порошенка йде колишній регіонал Юрій Бойко з 11-ма %. Одіозний політик Олег Ляшко набрав би 8,7 %, а  Анатолій Гриценко - 8,2%.
 
Експерти зазначають, що рейтинг шоумена Володимира Зеленського зріс у порівнянні з вереснем-листопадом цього року. Тоді, за коміка готові були голосувати не більше, ніж 10-11 %. Соціологи кажуть, що така підтримка Зеленського пов'язана з тим, що політики зі стажем настільки заплямували себе, що українці готові спробувати віддати голоси за нового кандидата. Тому, якщо рейтинг шоумена зростатиме з такою швидкістю і надалі, якщо у другий тур вийдуть Зеленський та Тимошенко, перевага може бути за гумористом.
 
Електорат Зеленського - це переважно молодь, яка раніше взагалі рідко ходила на вибори. 40% з них - ще немає й 30-ти, 30% - віком від 30-ти до 44-х років. За Тимошенко ж голосуватимуть люди старшого віку. Такі дані соціальних опитувань оприлюднив заступник директора КМІС Антон Грушецький.
 
Варто зазначити, що відомим коміком та шоуменом Володимир Зеленський став завдяки гумористичному телевізійному проекту "Студія Квартал 95". А от бачити Зеленського у ролі Президента країни, українці почали після виходу на екрани фільму "Слуга народу". В ньому, Володимир зіграв вчителя історії Василя Петровича Голобородько, який стає Президентом України.
 
Чи стане Зеленський Президентом - покаже час. Однак попри оптимізм виборців, фахівці застерігають - цей кандидат абсолютно не має ні управлінського, ні політичного досвіду. Особливо, зважаючи на те, що Україна знаходиться у стані війни. Так само, багато з політологів натякає, мовляв, за Зеленським стоїть олігарх та мільярдер Валерій Коломойский. Тож, не виключений варіант, передачі України з рук одного олігарха у другі.


читайте также:
Статья. Нацкорпус, Порошенко, Гладковські-Свинарчуки, пікет проти корупції в оборонці
Нацкорпус вимагає від Порошенка арешту Гладковських
Статья. Корупція і розкрадання у оборонному комплексі, журналістське розслідування
Гроші на крові
Статья. Переселенці, Луганськ, байдужість влади
Художник-переселенець з Луганська помер від голоду та холоду
Статья. Соціологічне опитування, президентські вибори 2019
Зеленський - лідер президентського рейтингу - опитування
Статья. Реперка Alyona Alyona, передвиборча кампанія Петра Порошенка
Відому реперку обманом заманили на форум Порошенка


Поделиться:  
Опубликовать ВКонтакте Опубликовать в Одноклассниках Опубликовать в Facebook Опубликовать в Twitter
Группы:  
Группа ВКонтакте Группа в Одноклассниках Канал на YouTube

категория: