статьи

Погроми на Банковій та хто за цим стоїть?

Протест під Офісом Президента України

Статья. Протест під Офісом Президента України

20-го березня 2021-го року під Офісом Президента України пройшла акція протесту на підтримку активіста Сергія Стерненка. Однак нічого спільного з мирним пікетом захід не мав. Протестувальники закидали адміністративну будівлю фаєрами, розбили вікна, обмалювали стіни, вікна та фасад фарбою. Серед надписів, які написали пікетувальники: свастика, погрози на адресу правоохоронців та влади.

На погроми на Банковій одразу відреагували в Кабінеті Міністрів та МВС. КабМін України засудив вандалізм та погроми, які скоїли на Банковій 20-го березня окремі учасники акції на підтримку Сергія Стерненка. Урядовці очікують від Міністерства Внутрішніх Справ та Служби Безпеки України проведення розслідування та надання відповідної правової оцінки діям протестувальників. Про це йдеться в заяві членів уряду, яку опубліковано на сайті Кабміну.
 
Прокоментував ситуацію і заступник голови МВС Антон Геращенко. Він одразу зазначив, що більшість присутніх на акції поводили себе спокійно. Проте були й провокатори, які намагалися спровокувати правохоронців на застосування сили. Тому, заступник Арсена Авакова переконаний, акція не мала нічого спільного з мирним протестом та була провокацією.
 
Антон Геращенко, заступник Міністра Внутрішніх Справ України: "Люди, які зібралися там, я розділяю їх. На більшість, які прийшли і мирно стоять, вигукують свої думки. Це їхнє право. І купка провокаторів, десь 30-40 осіб, які займаються насиллям, шкодять державному майну."
 
Наостанок Геращенко наголосив, що усі винні понесуть відповідальність та назвав імовірного замовника заворушень на Банковій. Заступник Авакова висловив думку, що в організації заворушень під Офісом Президента України особисто він вважає екс-президента України - "зацікавленою особою є Петро Порошенко".
 
Антон Геращенко, заступник Міністра Внутрішніх Справ України: "Це моя особиста думка. Так, це моя особиста думка. Йому потрібно робити все для того, щоб було гірше. Бо чим гірше, тим краще для нього", - висловився Геращенко і додав, що його заяву можна "прямо цитувати".
 
Озвучив заступник міністра Авакова і мету замовника.
 
Антон Геращенко, заступник Міністра Внутрішніх Справ України:  "Очевидно, що замовники цієї провокації мріють, щоб вийшла поліція, застосувала силу і пролилася кров. Після цього президента звинуватять у тому, що він використовує силу, щоб не давати громадянам висловлювати свою думку на мирних мітингах. Ми не будемо йти на шляху такої провокації. У нас достатньо сил, щоб захистити громадський порядок, щоб все владнати. Ще раз хочу сказати: ті, хто замовляють вони хочуть, щоб пролилася кров".
 
Варто зазначити, раніше Антон Геращенко вже висловлював переконання у причетності екс-президента Петра Порошенка до заворушень на вул. Банковій, які відбулися під час минулої акції на підтримку активіста Сергія Стерненка.
 
В свою чергу партія 5-го Президента України Петра Порошенка «Європейська солідарність», заявила, що чекає на вибачення від представників чинної влади і спростування дезінформації про нібито причетність Порошенка до подій під Офісом Президента в Києві.
 
Такі заяви в партії назвали «параноєю» й заявили, що з ними виступали «окремі екстравагантні представники влади», маючи на увазі сказані раніше 20-го березня слова заступника Міністра Внутрішніх Справ України Антона Геращенка.
 
Партія ЄС оприлюднила у своєму Фейсбуку заяву: "Наявність параної не означає, що за поширення брехні не треба вибачатися. Сподіваємося, у пана Геращенка вистачить волі та совісті спростувати дезінформацію".
 
Однак в партії ЄС засудили підпал таблиці під офісом Президента з державним гербом України та розпис стін цієї будівлі. В «Європейській солідарності» наголосили: «Виступаючи проти політичного переслідування опонентів влади, ми рішуче засуджуємо наругу над державними символами».


читайте также:
Статья. Олександр Лукашенко, затримання Романа Протасевича, примусова посадка літака
Білоруський режим перетнув останню межу
Статья. Булінг, насилля в школах та дитячих садках
Виховання жорстокістю
Статья. Санкції РНБО проти голови ОПЗЖ Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко
Україна ввела санкції проти Медведчука та Марченко
Статья. Указ Зеленського про санкції проти депутата ОПЗЖ Козака і телеканалів Медведчука
Україна бере прозахідний курс - закриті канали Медведчука
Статья. Ковід 19, лікування в Україні, українська медицина
Країна без медицини


Поделиться:  
Опубликовать ВКонтакте Опубликовать в Facebook
Группы:  
Группа ВКонтакте Канал на YouTube

категория: