статьи

Пауло Коельйо не підтримував Тимошенко на виборах

Письменник Пауло Коельйо, Юлія Тимошенко, вибори Президента 2019

Статья. Письменник Пауло Коельйо, Юлія Тимошенко, вибори Президента 2019

Для кандидата у Президенти Юлії Тимошенко президентська виборча кампанія розпочалася зі скандалу. 22-го січня 2019-го партія "Батьківщина" на власному з'їзді у столичному Палаці Спорту офіційно висунула Тимошенко у Президенти. Під час з'їзду був показаний фільм про Тимошенко, в якому бразильський письменник Пауло Коельйо схвально відгукується про лідерку "Батьківщини". А вже 23-го січня сам Коельйо на своїй сторінці у Twitter заявив, що ніколи не підтримував Тимошенко на виборах.

"Я ніколи не записував ніяких повідомлень з підтримкою її кандидатури. Навіть якщо вона подобається мені як людина, українська політика - це не моя справа", - заявив Коельйо у власному Twitter.
 
У штабі Тимошенко не розгубилися. Пояснили це непорозуміння просто. Мовляв, інтерв'ю з письменником записане ще в 2010 році, а фільм був не агітаційним, а біографічним. Також пресс-служба Юлії Тимошенко запевнила, що до фільму увійшли як нові інтерв'ю та відео, так і архівні кадри.
 
Щоб довести вищесказане, пресс-служба Тимошенко повідомила деталі інтерв'ю з творцем "Алхіміка". Мовляв, записував його хорватський режисер Яків Седлар у швейцарській Женеві. Адже саме там мешкає Коельйо. Інтерв'ю знімалося спеціально для фільму "Юля". Усі права на цю відеороботу тепер знаходяться у партії "Батьківщина". За словами представників Тимошенко, Пауло Коельйо знав, що дане інтерв'ю буде використане в документальному фільмі про лідерку "Батьківщини".
 
Якщо вірити перекладу інтерв'ю Пауло Коельйо, показаному у фільмі, то письменник каже, що двічі зустрічався з Юлією Тимошенко і вважає її харизматичною людиною, яка "здатна керувати країною".
 
Після такого "непорозуміння", соціальні мережі українців вибухнули численними фотожабами та жартами. Однак, рейтинг у кандидатки Тимошенко залишається одним з найвищих. Так, за результатами опитування Київського Міжнародного Інституту Соціології - за неї готові голосувати 11 % українців, на другому місці Володимир Зеленський з 8,2 %, на третьому - нинішній глава держави Петро Порошенко з 6,5 %. Повідомляє BBC.
 
Робити висновки поки зарано. Виборча кампанія щойно розпочалася і у кандидатів є достатньо часу схилити виборців на свій бік... чи відштовхнути.


читайте также:
Статья. Міністр Внутрішніх Справ Арсен Аваков
Аваков назавжди?
Статья. Арсен Аваков, Міністр Внутрішніх Справ України
Новий диктатор для України
Статья. Сенсація від МВС, розслідування вбивства Павла Шеремета
Сенсація від МВС або перетворення України на поліцейську державу
Статья. Свобода слова, Україна, 2019
Безкарність - причина нападів на журналістів
Статья. Ігор Коломойський, Володимир Зеленський
Хто стоїть за Володимиром Зеленським?


Поделиться:  
Опубликовать ВКонтакте Опубликовать в Одноклассниках Опубликовать в Facebook Опубликовать в Twitter
Группы:  
Группа ВКонтакте Группа в Одноклассниках Канал на YouTube

категория: