статьи

Податкова міліція та СБУ взялися за "Вести"

Обшук, Вести, Гужва

Статья. Обшук, Вести, Гужва

18 червня 2015 року податкова міліція прийшла з обшуком в столичний офіс медіахолдингу “Вести”. Про це повідомив журналіст і власник холдингу Ігор Гужва. Пише інтернет-видання Українська правда з посиланням на Фейсбук Гужви.

Ігор Гужва: “У нас знову обшук: прийшли люди, назвалися податковою міліцією, виламали двері, увірвалися в приміщення, забарикадувались, юристів не пускають.”
 
У медіахолдингу сказали, що перевіряючі увірвалися в їхній офіс і повністю заблокували приміщення. При цьому, документів вони не пред'явили. На словах запевнили, що вони зподаткової міліції і в них є рішення суду на обшук компанії “Вести масс-медиа”. Однак юристам холдингу так і не вдалося побачити цю судову постанову, як і не вдалося потрапити всередину офісу.
 
Не потрапили на роботу цього дня і журналісти газети “Вести” та журналу «Вести. Репортер». Двері офісу цілий день були заблоковані.
 
Раніше органи Державної фіскальної служби викликали на допит 242 журналісти газети “Вести”. Офіційний привід допиту — справа про сплату податків. Хоча в самому холдингу, такі дії влади називають “сфабрикованими”.
 
У Державній фіскальній службі України підтвердили, що їхні співробітники проводять 2 обшуки у холдингу “Вести масс-медиа”. Запевняють, все роблять законно і на це в них є рішення Шевченківського суду.
 
“Проведення цієї слідчої дії здійснюється в рамках досудового слідства у кримінальній справі, початій в квітні 2014 року за фактом ухилення від сплати податків, фіктивного підприємництва та легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, службовими особами ТОВ “Вести масс-медиа” за ознаками злочинів, передбачених частиною 3 статті 212, частини 2 статті 205, частини 3 статті 209 Кримінального Кодексу України”, - прокоментували свої дії у Фіскальній службі.
 
Також цього ж дня стало відомо, що СБУ проводить досудове слідство щодо видання «Вести. Репортер». Шукають докази у кримінальній справі за статтею «посягання на територіальну цілісність та недоторканість України».


читайте также:
Статья. КиївПрайд 2021, марш рівності ЛГБТ
Десятий КиївПрайд пройшов цивілізовано
Статья. Вбивство журналіста Георгія Ґонґадзе, свобода слова в Україні
Журналісти вимагають назвати замовника вбивства Ґонґадзе
Статья. Жорстоке побиття танцівника-гея у Києві через нетрадиційну орієнтацію, УДО
Толерантність по-українськи
Статья. Петро Порошенко, Денис Бігус, Наталя Мосейчук, Дмитро Гордон
Війна Порошенко з журналістами
Статья. Олександр Лукашенко, затримання Романа Протасевича, примусова посадка літака
Білоруський режим перетнув останню межу


Поделиться:  
Опубликовать ВКонтакте Опубликовать в Facebook
Группы:  
Группа ВКонтакте Канал на YouTube

категория: