статьи

Податкова міліція та СБУ взялися за "Вести"

Обшук, Вести, Гужва

Статья. Обшук, Вести, Гужва

18 червня 2015 року податкова міліція прийшла з обшуком в столичний офіс медіахолдингу “Вести”. Про це повідомив журналіст і власник холдингу Ігор Гужва. Пише інтернет-видання Українська правда з посиланням на Фейсбук Гужви.

Ігор Гужва: “У нас знову обшук: прийшли люди, назвалися податковою міліцією, виламали двері, увірвалися в приміщення, забарикадувались, юристів не пускають.”
 
У медіахолдингу сказали, що перевіряючі увірвалися в їхній офіс і повністю заблокували приміщення. При цьому, документів вони не пред'явили. На словах запевнили, що вони зподаткової міліції і в них є рішення суду на обшук компанії “Вести масс-медиа”. Однак юристам холдингу так і не вдалося побачити цю судову постанову, як і не вдалося потрапити всередину офісу.
 
Не потрапили на роботу цього дня і журналісти газети “Вести” та журналу «Вести. Репортер». Двері офісу цілий день були заблоковані.
 
Раніше органи Державної фіскальної служби викликали на допит 242 журналісти газети “Вести”. Офіційний привід допиту — справа про сплату податків. Хоча в самому холдингу, такі дії влади називають “сфабрикованими”.
 
У Державній фіскальній службі України підтвердили, що їхні співробітники проводять 2 обшуки у холдингу “Вести масс-медиа”. Запевняють, все роблять законно і на це в них є рішення Шевченківського суду.
 
“Проведення цієї слідчої дії здійснюється в рамках досудового слідства у кримінальній справі, початій в квітні 2014 року за фактом ухилення від сплати податків, фіктивного підприємництва та легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, службовими особами ТОВ “Вести масс-медиа” за ознаками злочинів, передбачених частиною 3 статті 212, частини 2 статті 205, частини 3 статті 209 Кримінального Кодексу України”, - прокоментували свої дії у Фіскальній службі.
 
Також цього ж дня стало відомо, що СБУ проводить досудове слідство щодо видання «Вести. Репортер». Шукають докази у кримінальній справі за статтею «посягання на територіальну цілісність та недоторканість України».


читайте также:
Статья. Олег Сенцов, обмін полоненими між Україною та Росією
Україна та Росія обмінялися полоненими: Сенцов та ще 34 українці на свободі
Статья. Журналіст Вадим Комаров, Черкаси, свобода слова
Вбивство журналіста Вадима Комарова- черкаські ЗМІ залякані
Статья. Дмитро Тимчук, інформаційний спротив, загибель
Загинув журналіст та нардеп Дмитро Тимчук
Статья. Телевізійний оператор Вадим Макарюк, побиття, інсульт
Жорстоко побили журналіста Вадима Макарюка
Статья. Президентські вибори 2019
Вибори 2019 - Зеленський Президент


Поделиться:  
Опубликовать ВКонтакте Опубликовать в Одноклассниках Опубликовать в Facebook Опубликовать в Twitter
Группы:  
Группа ВКонтакте Группа в Одноклассниках Канал на YouTube

категория: