статьи

Податкова міліція та СБУ взялися за "Вести"

Обшук, Вести, Гужва

Статья. Обшук, Вести, Гужва

18 червня 2015 року податкова міліція прийшла з обшуком в столичний офіс медіахолдингу “Вести”. Про це повідомив журналіст і власник холдингу Ігор Гужва. Пише інтернет-видання Українська правда з посиланням на Фейсбук Гужви.

Ігор Гужва: “У нас знову обшук: прийшли люди, назвалися податковою міліцією, виламали двері, увірвалися в приміщення, забарикадувались, юристів не пускають.”
 
У медіахолдингу сказали, що перевіряючі увірвалися в їхній офіс і повністю заблокували приміщення. При цьому, документів вони не пред'явили. На словах запевнили, що вони зподаткової міліції і в них є рішення суду на обшук компанії “Вести масс-медиа”. Однак юристам холдингу так і не вдалося побачити цю судову постанову, як і не вдалося потрапити всередину офісу.
 
Не потрапили на роботу цього дня і журналісти газети “Вести” та журналу «Вести. Репортер». Двері офісу цілий день були заблоковані.
 
Раніше органи Державної фіскальної служби викликали на допит 242 журналісти газети “Вести”. Офіційний привід допиту — справа про сплату податків. Хоча в самому холдингу, такі дії влади називають “сфабрикованими”.
 
У Державній фіскальній службі України підтвердили, що їхні співробітники проводять 2 обшуки у холдингу “Вести масс-медиа”. Запевняють, все роблять законно і на це в них є рішення Шевченківського суду.
 
“Проведення цієї слідчої дії здійснюється в рамках досудового слідства у кримінальній справі, початій в квітні 2014 року за фактом ухилення від сплати податків, фіктивного підприємництва та легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, службовими особами ТОВ “Вести масс-медиа” за ознаками злочинів, передбачених частиною 3 статті 212, частини 2 статті 205, частини 3 статті 209 Кримінального Кодексу України”, - прокоментували свої дії у Фіскальній службі.
 
Також цього ж дня стало відомо, що СБУ проводить досудове слідство щодо видання «Вести. Репортер». Шукають докази у кримінальній справі за статтею «посягання на територіальну цілісність та недоторканість України».


читайте также:
Статья. Олександр Лукашенко, затримання Романа Протасевича, примусова посадка літака
Білоруський режим перетнув останню межу
Статья. Булінг, насилля в школах та дитячих садках
Виховання жорстокістю
Статья. Протест під Офісом Президента України
Погроми на Банковій та хто за цим стоїть?
Статья. Санкції РНБО проти голови ОПЗЖ Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко
Україна ввела санкції проти Медведчука та Марченко
Статья. Указ Зеленського про санкції проти депутата ОПЗЖ Козака і телеканалів Медведчука
Україна бере прозахідний курс - закриті канали Медведчука


Поделиться:  
Опубликовать ВКонтакте Опубликовать в Facebook
Группы:  
Группа ВКонтакте Канал на YouTube

категория: