статьи

Кандидата у Президенти у Давосі спинила охорона, коли гріб шапки

Ігор Шевченко, кандидат у Президенти України, вибори 2019

Статья. Ігор Шевченко, кандидат у Президенти України, вибори 2019

Сором на увесь світ. На жаль, українців нерідко знають у світі як любителів усього безкоштовного. Однак, коли це стосується простих громадян - це одна справа. Зовсім інше - коли цим не гербують політики, які представляють Україну у світі. Кандидат у Президенти України Ігор Шевченко запам'ятається учасникам Всесвітнього економічного форуму у швейцарському Давосі як людина, яка набирала безкоштовні шапки, не зважаючи на зауваження та заборону охорони.

Сам Шевченко не соромиться своєї поведінки на форумі в Давосі, а й пишається нею. На власній сторінці у мережі Facebook кандидат у Президенти України написав пост про свій вчинок та навіть виклав фото так званих "трофеїв". А саме так Ігор Шевченко називає безкоштовні шапки, якими він "розбагатів" завдяки форуму.
 
"Таку шапку можна взяти безкоштовно, але лише одну. Я б не був Шевченком аби не вдався до "шапкових махінацій" заради друзів. Прокинувся о 6 ранку і пішов за шапками, але вже на цю годину бажаючих стати щасливими власниками чудової блакитної шапочки було досить багато. Відстоявши в черзі я взяв зразу 4 (чотири) шапки, більше совість не дозволила", - написав кандидат у Президенти України у соціальній мережі. Та додав, що потім повернувся, бо "зрозумів, що мало взяв".
 
Але на цьому пригоди Ігора Шевченка тільки розпочиналися. Далі, кандидата в Президенти ледь не арештували. За його словами: "Повернувся взяти ще, але не тут то було. Невідомо звідки з'явився охоронець і ледь мене не арештував). Сказав, що я вже взяв достатньо і мушу йти геть. А я б не був українцем якби не заперечив йому і повернув ситуацію на свою користь. В результаті складних дипломатичних перемовин він "дозволив" мені взяти ще одну шапку, але за умови, що він цього "не бачить". Він демонстративно відвернувся, а я типу нишком взяв шапку", - підсумував Шевченко.


читайте также:
Статья. Телевізійний оператор Вадим Макарюк, побиття, інсульт
Жорстоко побили журналіста Вадима Макарюка
Статья. Нацкорпус, Порошенко, Гладковські-Свинарчуки, пікет проти корупції в оборонці
Нацкорпус вимагає від Порошенка арешту Гладковських
Статья. Корупція і розкрадання у оборонному комплексі, журналістське розслідування
Гроші на крові
Статья. Переселенці, Луганськ, байдужість влади
Художник-переселенець з Луганська помер від голоду та холоду
Статья. Соціологічне опитування, президентські вибори 2019
Зеленський - лідер президентського рейтингу - опитування


Поделиться:  
Опубликовать ВКонтакте Опубликовать в Одноклассниках Опубликовать в Facebook Опубликовать в Twitter
Группы:  
Группа ВКонтакте Группа в Одноклассниках Канал на YouTube

категория: