статьи

Кандидата у Президенти у Давосі спинила охорона, коли гріб шапки

Ігор Шевченко, кандидат у Президенти України, вибори 2019

Статья. Ігор Шевченко, кандидат у Президенти України, вибори 2019

Сором на увесь світ. На жаль, українців нерідко знають у світі як любителів усього безкоштовного. Однак, коли це стосується простих громадян - це одна справа. Зовсім інше - коли цим не гербують політики, які представляють Україну у світі. Кандидат у Президенти України Ігор Шевченко запам'ятається учасникам Всесвітнього економічного форуму у швейцарському Давосі як людина, яка набирала безкоштовні шапки, не зважаючи на зауваження та заборону охорони.

Сам Шевченко не соромиться своєї поведінки на форумі в Давосі, а й пишається нею. На власній сторінці у мережі Facebook кандидат у Президенти України написав пост про свій вчинок та навіть виклав фото так званих "трофеїв". А саме так Ігор Шевченко називає безкоштовні шапки, якими він "розбагатів" завдяки форуму.
 
"Таку шапку можна взяти безкоштовно, але лише одну. Я б не був Шевченком аби не вдався до "шапкових махінацій" заради друзів. Прокинувся о 6 ранку і пішов за шапками, але вже на цю годину бажаючих стати щасливими власниками чудової блакитної шапочки було досить багато. Відстоявши в черзі я взяв зразу 4 (чотири) шапки, більше совість не дозволила", - написав кандидат у Президенти України у соціальній мережі. Та додав, що потім повернувся, бо "зрозумів, що мало взяв".
 
Але на цьому пригоди Ігора Шевченка тільки розпочиналися. Далі, кандидата в Президенти ледь не арештували. За його словами: "Повернувся взяти ще, але не тут то було. Невідомо звідки з'явився охоронець і ледь мене не арештував). Сказав, що я вже взяв достатньо і мушу йти геть. А я б не був українцем якби не заперечив йому і повернув ситуацію на свою користь. В результаті складних дипломатичних перемовин він "дозволив" мені взяти ще одну шапку, але за умови, що він цього "не бачить". Він демонстративно відвернувся, а я типу нишком взяв шапку", - підсумував Шевченко.


читайте также:
Статья. Акція протесту, вбивство журналіста Павла Шеремета
200 днів брехні
Статья. Військового покарали за свободу слова
Звільнили за критику Зеленського
Статья. Створення угорського району на Закарпатті
Угорський район чи розкол України?
Статья. Арсен Аваков, відставка
Аваков має компромат на всіх
Статья. Постанова про звільнення міністра МВС Арсена Авакова зареєстрована у парламенті
Авакова у відставку


Поделиться:  
Опубликовать ВКонтакте Опубликовать в Одноклассниках Опубликовать в Facebook Опубликовать в Twitter
Группы:  
Группа ВКонтакте Группа в Одноклассниках Канал на YouTube

категория: