статьи

Журналіст Бабченко живий - вбивство інсценовано

Аркадій Бабченко, журналіст, вбивство, живий

Статья. Аркадій Бабченко, журналіст, вбивство, живий

Увечері 29-го травня 2018-го року правоохоронці повідомили про вбивство журналіста Бабченка. А вже 30-го травня на брифінгу голови СБУ Василя Грицака, повідомили інформацію, що Аркадій Бабченко живий, а його вбивство - спецоперація Служби Безпеки. Повідомляє "Детектор Медіа".

Ще за день стало відомо, що начебто замах на відомого журналіста готувала людина на ім'я Борис Герман. Крім того, тоді ж СБУ оприлюднили інформацію про імовірний список з 47 осіб, яких, за словами правоохоронців, теж хотіли усунути російські спецслужби. Мовляв, їхні імена також повідомив той самий Борис Герман. 
 
Генпрокурор Юрій Луценко усім зі списку пообіцяв охорону від держави. Усі перелічені у списку були запрошені до СБУ на закриту зустріч. Більшість у списку, за словами Луценка, журналісти. Національна поліція вже взяла під охорону 7 людей зі списку.
 
Ситуацію навколо "списку 47-ми" прокоментував один з його фігурантів - російський журналіст Матвій Ганапольський, який зараз живе та працює в Україні. Мовляв, погодився на охорону, бо правоохоронці показали відеозаписи, які доводять небезпеку. 
 
Свою оцінку ситуації дала і відома журналістка, головний редактор авторитетної газети "Дзеркало тижня" Юлія Мостова, яка теж правоохоронцями занесена до "Списку 47-ми". Вона заявила, що не вірить Генпрокуророві Луценку. Щодо фейкової новини про вбивство Бабченка, які поширили ледь не усі українські ЗМІ, Мостова сказала: "Ще в світі ніхто не придумав, як боротися з фейками. Журналістика, яка вмирає в тому романтично-цинічному вигляді, в якому вона існувала, ця журналістика втратила "палату мір і ваг". У журналістиці були такі "палати", в які можна було приходити і перевіряти. Якщо там ця інформація не з'явилася, значить це не правда. Або якщо вона з'явилася - то це правда. Все, це зникло, і не тільки у нас в країні. Це зникло в світі. ВВС роблять помилку, не дивлячись на свою дику кристалічну решітку правил, норм, нормативів. Я вже не кажу про CNN, в якому відбивається одна Америка, а в FoxNews відбивається інша Америка. І все більше помиляється The New York Times, The Washington Post - і немає "палати". І це рай для непорядних людей. Карта пішла негідникам. І захиститися неможливо. Немає такого місця, де можна сказати: "Це не правда", - і це всі почують. У політтехнологіях це називається "мінусова кампанія": коли людина наймає спеціальних негідників, які можуть талановито обгадити інших людей".
 
Згодом, інтернет-видання «Страна.ua» та «Українська правда» опублікували «список із 47 українських журналістів і блогерів, яким, за словами українських спецслужб, може загрожувати небезпека. 


читайте также:
Статья. Арсен Аваков, Міністр Внутрішніх Справ України
Новий диктатор для України
Статья. Сенсація від МВС, розслідування вбивства Павла Шеремета
Сенсація від МВС або перетворення України на поліцейську державу
Статья. Свобода слова, Україна, 2019
Безкарність - причина нападів на журналістів
Статья. Ігор Коломойський, Володимир Зеленський
Хто стоїть за Володимиром Зеленським?
Статья. Олег Сенцов, обмін полоненими між Україною та Росією
Україна та Росія обмінялися полоненими: Сенцов та ще 34 українці на свободі


Поделиться:  
Опубликовать ВКонтакте Опубликовать в Одноклассниках Опубликовать в Facebook Опубликовать в Twitter
Группы:  
Группа ВКонтакте Группа в Одноклассниках Канал на YouTube

категория: